В Кадіївці знищено базу російських окупантів

Минулої ночі в окупованій Кадіївці (Стаханов) Луганської області Збройні сили України знищили чергову базу російських окупантів. Про це повідомили самі загарбники та їх гауляйтери, а ми про це дізналися від блогера і українського патріота з Донецька «Necro Mancer».

Так званий СЦКК терористичного утворення ЛНР доповів, що в будівлю влучили чотири високоточні снаряди від американської реактивної системи залпового вогню HIMARS. А окупаційна адміністрація показала відповідне відео.

Впадає в очі, що це був досить великий готель або чийсь розкішний палац. Його руйнування справді схожі на влучання HIMARS – проломлено дах й перекриття між поверхами, найбільше пошкоджено верхні поверхи.

Поки що загарбники намагаються видати цей об’єкт за цивільний, але швидше за все незабаром рашистські пропагандисти самі проговоряться, які саме інтервенти в ньому ліквідовані. Так було завжди.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

В презентации песни «Твои глаза» Светланы Лободы акцент сделан на грудь

06.09.2016 - 13:55
Популярная певица Светлана Лобода не изменяет традиции. Представляя новый танцевальный хит «Твои глаза», она остается верна себе и вновь радует поклонников уникальным… бюстом. Именно ему отводится центровое место в клипе, ...

На CNN показали фильм о Путине: видео

14.03.2017
На телеканале CNN 13 марта ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

03.11.2018
Вчера минут 15 пыталась перейти ...