В Кадіївці вже дві доби вибухають снаряди на складі боєприпасів

В окупованій Кадіївці (Стаханов) Луганської області минулої ночі пролунали дуже потужні вибухи. Але місцеві мешканці повідомляють, що вони не припиняються з позаминулої ночі, коли в центрі міста вибухнув великий склад боєприпасів російських окупантів.

Вчора зранку так званий СЦКК квазіутворення ЛНР заявив, що по місту прилетіли десять снарядів HIMARS. Це невиправдано багато, але загарбники, таким чином, мабуть хотіли «замаскувати» справжню природу вибухів – детонація боєприпасів.

Сьогодні СЦКК ЛНР заявив, що в 2:26 по Москві (1:26 по Києву) вже шістнадцятого грудня в Кадіівку прилетіли ще три снаряди HIMARS.

Однак «Cyber_sky» пропонує іншу версію: «В Кадіївці все ще не припиняється детонація. По слухам від військових (окупантів), вчора після обіду, коли все стихло, полізли діставати «пацанів», але щось вони зачепили й понеслося з новою силою».

В свою чергу, «східний» (боєць ЗСУ, який донедавна мешкав в Кадіївці) розповів, що вже другу добу центр міста перекритий. Вулиці всипані залишками різноманітних снарядів.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Маленькие дети и их огромные четвероногие друзья: фото, видео

05.12.2016 - 14:34
Фотограф Энди Селиверстов (Andy Seliverstoff) провел 4 месяца в окрестностях своего родного Санкт-Петербурга, фотографируя материал для новой книги под названием «Маленькие дети и их большие собаки». Своими работами Энди надеется ...

Трехлетний мальчик защищает свою бабушку от полиции (видео)

16.04.2016
В результате получил шанс стать звездой ...

Собаки ведут себя за столом как люди (видео)

20.04.2016
На видео собаки, которых, вероятно, ...