В Кадіївці прогриміли потужні вибухи в районі телевежі

Сьогодні в окупованій Кадієвці (Стаханов) Луганської області Збройні сили України знищили базу російських окупантів. Місцеві мешканці в соціальних мережах і Телеграмі повідомляють про потужні вибухи в районі телевежі.

А блогер і український патріот з Донецька «Necro Mancer» звернув увагу на повідомлення так званого СЦКК квазіутворення ЛНР стосовно цієї події. Загарбники стверджують, що в місто прилетіли три високоточні снаряди «M31 GMLRS» від американської реактивної системи залпового вогню «HIMARS».

Пропагандисти, як завжди, заявляють, що снаряди зруйнували й пошкодили ледь не пів міста. Серед них будівля телерадіокомпанії, телевежа…

Як відомо, окупанти часто розміщуються в приватних оселях, освітніх і культурних закладах тощо. Тому прильоти в них можливі. Однак зрозуміло, що трьома снарядами стільки будівель зруйнувати важко.

Можна припустити, що насправді удар було завдано по засобам рашистської пропаганди: телевежі й телерадіокомпанії. Там же, швидше за все, були й інтервенти.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

На третий по населению город Калифорнии обрушилось мощное наводнение: фото, видео

22.02.2017 - 17:56
Наводнение в столице Кремниевой долины привело к эвакуации людей С невиданным прежде наводнением столкнулись в калифорнийском Сан-Хосе. В городе с миллионным населением власти объявили чрезвычайное положение и начали эвакуацию населения. ...

В Бразилии забит фантастический гол с центра поля: видео

07.03.2017
Игрок бразильской команды «Комершал» ударом ...