В ізраїльському поселенні виявили 200 тіл, з них 40 дітей

У ізраїльському поселенні Кфар-Аза на півдні країни військові виявили тіла 200 місцевих жителів. Про це повідомляє портал i24 у вівторок, 10 жовтня.  

Зазначається, що бойовики ХАМАСу катували та розстрілювали цілі сім’ї у їхніх же будинках. Не щадили навіть діточок. Навпаки, їх цілеспрямовано жорстоко вбивали.

Сайт опублікував репортаж із Кфар-Ази, де триває процес упізнання та вивезення тіл загиблих місцевих жителів. ЦАХАЛ дозволив іноземним журналістам побувати в розгромленому поселенні.

Кореспондент розповів, що у селиці терористами було вбито близько 40 дітей, у тому числі немовлят, деякі з них були обезголовлені. У поселенні також знайдено контейнер зі спаленими тілами ізраїльтян, зокрема дітей.

Раніше стали відомі подробиці різанини, яку хамасівці влаштували на фестивалі, що відбувавсі біля кордону з сектором Гази. Там вони вбили щонайменше 260 людей. Жінок перед вбивством ще й гвалтували. Також вбивали собак і котів, яких відвідувачі фестивалю привезли з собою.

Тим часом Координатор зі стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки США у Білому домі Джон Кірбі не зміг стримати сліз, коментуючи у прямому ефірі події в Ізраїлі.

Представник Білого дому розплакався під час спілкування з представниками ЗМІ після питання про кадри з постраждалими через несподівану атаку ХАМАС на Ізраїль.

«Я… перепрошую… Це дуже… вибачте. Дуже важко дивитися на ці зображення… на людські жертви. Це люди», — сказав Кірбі.

Чиновнику було важко говорити про загиблих та поранених. «Вони члени сім’ї, друзі, улюблені люди, двоюрідні брати, брати, сестри. Так, це складно, і я перепрошую», — сказав представник Білого дому крізь сльози.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Александр Подолян с Винничины прошел в следующий этап на шоу «Голос країни. Діти»

21.11.2016 - 16:52
В воскресенье на шоу «Голос країни. Діти» Александр Подолян из Шаргородского района получил поддержку своего тренера Тины Кароль и прошел в следующий этап песенного конкурса. Этап 20 ноября представлял собой «Битву ...

В России горит авиационный завод: видео

26.04.2018
В России на крупном заводе ...

Большой успех командования ООС на Донбассе: видео

08.06.2018
При содействии ВСУ улучшено ЖД-сообщение ...