В Іжевську стався надпотужний вибух на ракетному заводі

Біля російського міста Іжевськ (між іншим, близько 1300 кілометрів від України) приблизно о 19:43 пролунав надпотужний вибух, яскравий спалах якого осяяв все місто. Про це масово повідомляють місцеві жителі в інтернеті, дивись відео і скриншоти.

Деякі люди пишуть, що це наслідок атаки українського дрона-камікадзе на місцевий ракетний завод. Але МНС РФ заявило, що причиною вибуху стали «технічні роботи на Воткінському машинобудівному заводі».

Звісно, ця версія не витримує ніякої критики. Але попередня – про вибух ракети на полігоні – була швидко спростована мешканцями Іжевська, які пояснили, що біля міста немає полігона…

На заводі росіяни виробляють міжконтинентальні балістичні ракети морського базування П30 3М30 Булава-30, ракетні комплекси Тополь-М…

Тим часом, «бавовна», схоже, на бажає йти з російського Бєлгорода (біля України). Нагадаємо, після обіду там були прильоти на заводі залізобетонних конструкцій. А вже ввечері городяни повідомляють в соцмережах про безперервні вибухи (більшість з них – робота протиповітряної оборони) і відсутність електрики в частині міста.

Додано:

Воткінський завод розташований за 50 кілометрів від столиці Удмуртії Іжевська. Крім цивільної продукції, він випускає артилерійські ракети, зокрема балістичні ракети стратегічного призначення для комплексів «Тополь-М» і «Іскандер». Наприкінці 2023 року Воткинський завод опублікував 19 держконтрактів із виробництва компонентів ядерних озброєнь. При заводі діє випробувальний полігон.

Пропагандистське видання ТАСС пише, що нібито дізналося в диспетчерській службі, що вибух стався «під час планових випробувань ракетних двигунів». Звісно, що це з великою долею ймовірності є брехнею.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Смеющаяся лиса

06.11.2015 - 16:40
Лисе удалось добыть пернатую дичь. Радуясь, чернобурка смеется почти как человек. ...

Создали лесовоз-трансформер (видео)

22.11.2015
Длинномерные лесовозы усложняют движение на ...

Как правильно воспитать девочку. Отношения отца с дочерью

30.10.2016
Успех счастливой взрослой жизни дочери, ...

Как замариновать огурцы и помидоры за 15 минут

26.08.2016
Реально ли замариновать овощи всего ...