В ISW розповіли, навіщо росіяни зводять лінії оборони у тилу

Минулої осені російські фашисти почали будувати укріпрайони у Луганській області — рити траншеї, встановлювати пірамідки з бетону (зуби дракона). Це пояснювалося острахом, що ЗСУ на хвилі успішного контрнаступу зметуть загарбників у Сватовому, Кремінній і далі.

Потім укріплення почали робити в Криму. Теж зрозуміло — Україна збирається повністю звільняти свої території, а тому росіяни готуються до того, що це буде відбуватися військовим шляхом. Але ж навіщо подібні фортифікаційні заходи здійснюють на території РФ? Адже на відміну від пересічних росіян, яких десятиріччями зомбують, влада РФ прекрасно знає, що ані Україна, ані хтось інший (бо реально цих інших в Україні немає і не буде) не збираються там воювати і щось намагатися захопити…

Відповідь на це запитання дуже проста.

Зведення оборонних ліній росіянами у Білгородській та Курській областях є інформаційною операцією, мета якої полягає у тому, щоб зобразити Україну загрозою для Росії. Про це повідомили аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

«Будівництво укріплень, які найімовірніше не будуть ніким атаковані, має пропагандистську мету щодо «демонізації» України», — зазначили вони.

Експерти вказали, що російські війська продовжують встановлювати оборонні лінії в тилових районах далеко від нинішньої лінії фронту, а також у глибині Росії, де, ймовірно, ніколи не вестимуться бойові дії.

Говорячи про оборонну лінію, в Інституті наголосили, що її будівництво є бездумним витрачанням грошей.

Так, губернатор Білгородської області РФ В’ячеслав Гладков заявив 9 березня, що російська влада завершила будівництво укріплень уздовж кордону з Україною. Він також повідомив, що на це пішло 10 млрд. рублів (близько 132 млн. доларів).

Аналітики вказали, що подібні оборонні лінії окупанти також копають у Криму.

«Поява російських укріплень у Криму може свідчити про те, що війська РФ не впевнені у своїй здатності утримувати окуповані території на півдні України у довгостроковій перспективі», — зазначають у ISW.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Донецке взрываются склады боеприпасов: видео

25.09.2019 - 10:46
Сегодня рано утром в прифронтовом Куйбышевском районе Донецка взорвался склад боеприпасов террористов ДНР (смотри видео и скрины от местных жителей, размещенные в социальных сетях): «Донецк, Куйбышевский район, 7:12, 25/09/2019. пожар ...