В Ірані лунають нові вибухи

В Ірані ввечері в неділю, 29 січня, пролунали вибухи в штаб-квартирі Корпусу вартових ісламської революції. Про це повідомляє журналіст Гурбакші Сінгх Чахала у Twitter.

Також з’явилася інформація про авіаудари по конвою іранських вантажівок у районі Абу-Камаль на кордоні Іраку та Сирії. Ізраїльський державний канал Kan 11 повідомив, що атака була спрямована на колону із 25 іранських вантажівок у районі Абу-Камаль.

Нагадаємо, що в ніч з 28 на 29 січня в Ірані пролунала серія вибухів на стратегічних об’єктах — по військових складах, центру виробництва боєприпасів, авіабазі, нафтопереробних заводах. Пізніше Міноборони Ірану підтвердило інцидент, проте назвало цю «спробу невдалою».

Незважаючи на заяви Ірану про невдачу, атака безпілотників на завод з виробництва зброї в Ісфахані мала «величезний успіх». Про це свідчать дані західних розвідувальних джерел, повідомляє Jerusalem Post.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Мельничук заявил, что не будет членом коалиции в чебуречной: видео

16.03.2017 - 14:40
Вопросом количества действующих членов коалиции спикера ВР Андрея Парубия «доставали» еще в феврале. Он умело сыпал цифрами, что-то плюсовал, добавлял и заявлял, что в коалиции даже перебор штыков. Спорить с уверенным ...

На журналистов 1+1 напали у дома министра: видео

24.04.2018
На журналистов, которые в 30 ...

Дельфинарий в Хмельнике

22.07.2015
Дельфинов в Хмельнике полюбили не ...