В Індії 24 людини загинули через удари блискавок

Двадцять чотири людини загинули від ударів блискавок та ще близько 23 зазнали поранень внаслідок дощів у західному індійському штаті Гуджарат упродовж останніх двох днів. Про це повідомляє Reuters.

За дві доби у штаті випали сильні опади, які супроводжувалися грозами та градом. У деяких місцях за добу випало до 144 мм опадів. Негода закінчилась вранці 27 листопада.

Дощі завдали шкоди будинкам і призвели до втрати худоби по усьому штату. Незабаром місцева влада почне проводити оцінки збитків від стихії. Метеорологічний департамент Індії прогнозує продовження дощів у деяких частинах Гуджарату.

У травні 2021 року був унікальний випадок. В Австралії розбушувалася стихія. На Південний Квінсленд обрушилася потужна гроза, за 4 години над містом Брісбен близько 71 тисячі разів вдарили блискавки. З усіх блискавок 5400 ударили в землю, решта з’являлася між хмарами в небі.

У 2017 році щось подібне спостерігалося в Азії. У Китаї завжди всього багато. Починаючи від людей і закінчуючи блискавками. Це, звичайно, жарт. Але й справді великий Китай не втомлюється вражати навіть у повсякденному житті. Ось і в липні 2017 року над його столицею Пекіном розігралася справжня вистава, головними героями якої стали тисячі блискавок. Небо буквально світилося від одночасних ударів безлічі розрядів. Найкрасивіша картина. Сильна злива, чорне небо, що підсвічується смужками блискавок. Дивіться самі:


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Ливане упал горящий метеорит, видео

09.11.2020 - 13:11
У селения Аль-Талиль в провинции Аккар, расположенной на севере Ливана, ночью упал метеорит. Когда огромное небесное тело «неслось» по небу, его увидели местные жители. Они и опубликовали видео «странного явления».  ...

Появилось видео драки нардепа Гаврилюка с журналистом

18.05.2017
Журналист Василий Крутчак написал в Facebook ...

Простая прическа для девочек на каждый день (видео)

11.10.2015
Любой девушке хочется быть единственной ...

В Сирии ранили троих российских журналистов: появились подробности и видео

11.04.2018
Автобус с журналистами российских пропагандистских ...