В Іловайську на залізничному вузлі пролунали вибухи

На залізничний вузол окупованого Іловайська Донецької області сьогодні завітала «бавовна». Про це повідомляють місцеві жителі, які чули потужні вибухи і бачили яскраві спалахи, та блогер і український патріот з Донецька «Necro Mancer».

Рашисти вже розповіли, що мали місце прильоти високоточних снарядів від реактивних систем залпового вогню HIMARS. А заступник гауляйтера міста Олександр Кузнєцов розповів, що вибухами зруйноване залізничне полотно на поворотному колі та кілька виробничих будівль:

«Раніше вже було кілька прильотів. Тоді не влучили, а тепер влучили».

Відомо, що раніше HIMARS на залізниці в Іловайську знищували пальне та військову техніку загарбників. І хоча великий залізничний вузол і сам по собі є важливою воєнною ціллю, не факт, що й цього разу не були знищенні військові вантажі.

За даними «deepstatemap.live», відстань по прямій між Іловайськом і найближчою вільною територією трохи перевищує тридцять кілометрів.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Порошенко и Гройсман обратились к украинцам по вопросу национализации Привата: видео

19.12.2016 - 12:27
Президент Украины Петр Порошенко обратился к гражданам с объяснением ситуации вокруг Приватбанка. В частности, он отметил, что банк является системным и влияющим на всю финансово-экономическую ситуацию в стране, потому государство ...