В Єнакієво пролунав вибух

Минулої доби ракетно-артилерійські підрозділи Сил оборони влучили по чотирьох місцях концентрації особового складу та військової техніки російських окупантів і по трьох складах їх боєприпасів.

Про це в зведенні Генерального штабу Збройних сил України, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів його спікер Олександр Штупун.

Тим часом, блогер і український патріот з Донецька «Necro Mancer» звернув увагу на повідомлення рашистських пропагандистів про вибухи в окупованому Єнакієво. Вони традиційно стверджують, що постраждали житлові будинки, але обійшлося без жертв.

Вказані пошкодження мінімальні. Не можна виключати враження якоїсь бази окупантів, що ворог замовчує, біля якої могла незначно постраждати цивільна інфраструктура.

Відстань між Єнакієво і лінією фронту становить близько вісімнадцяти кілометрів.

А вже сьогодні увечері з’явилися повідомлення від людей про вибухи в іншому окупованому місті під Донецьком — у Ясиноватій.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Стало известно имя убийцы полицейского в Днепре

25.09.2016 - 12:37
Сегодня без двадцати десять утра в Днепре был застрелен полицейский и ранена его напарница. Ситуация развивалась стремительно и поначалу ничего не предвещало трагедии. Была обычная остановка автомобиля за нарушение ПДД. ...