В Херсоні і Чорнобаївці пролунали потужні вибухи

Сьогодні в обідній час в окупованому Херсоні пролунав потужний вибух. Про це, посилаючись на місцевих жителів, повідомив Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ».

Звуки від трьох вибухів, що чули в місті, підтверджує ТГ «Х..вий Херсон». Також повідомляється про вибух десь біля Чорнобаївки.

В самому місті російські окупанти сьогодні грабують Художній музей — вивозять картини.

Оскільки місто розташоване приблизно в двадцяти кілометрах (по прямій на мапі) від вільної території, тут по об’єктам російських окупантів регулярно прилітають високоточні снаряди не лише від реактивних систем залпового вогню HIMARS, MARS ІІ чи М270, але й від крупнокаліберної артилерії.

Наприклад, в звіті станом на одинадцяту годину другого листопада спікер Оперативного командування «Південь» Владислав Назаров, зокрема, розповів, що реактивно-артилерійські підрозділи Збройних сил України виконали близько сотні вогневих завдань.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве открыли Евровидение-2017: видео

07.05.2017 - 20:46
В Киеве прошла торжественная церемония открытия Евровидения-2017. Конкурсанты прошли по самой длинной красной дорожке в истории песенного конкурса, которая была положена возле Мариинского дворца. Ее длина 265 метров. Также участники Евровидения провели ...

В США смоделировали большой потоп в Нью-Йорке: видео

05.06.2017
В США довольно креативно отреагировали ...