В Грузії протестувальники скандують «Путін – х*йло»

В столиці Грузії Тбілісі вирують масові протести. Справа в тому, що парламент Грузії проголосував за закон, який фактично націлений на знищення будь-якої опозиції і схожий на подібний російський закон про так званих іноагентів.

Декілька тисяч людей після цього намагалися оточити будівлю парламенту. Поліція розганяла їх водою та застосувала сльозогінний газ, передає «Эхо Кавказа».

У Євросоюзі заявляють, що ухвалений законопроект про іноагентів суперечить щонайменше двом із 12 рекомендацій для набуття Грузією статусу кандидата в ЄС.

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі зараз знаходиться у США. Звідти вона зробила звернення до мітингувальників у Тбілісі — заявила про підтримку протесту проти закону про «іноагентів». Вона сказала, що накладе на нього вето.

Грузія на сьогодні являє собою унікальну країну з точки зору відношення до війни Росії проти України.

При тому, що тотальна більшість народу Грузії підтримує Україну, бажає нашої перемоги і навіть ненавидить російських окупантів (що природньо, враховуючи напад РФ на саму Грузію у 2008 році), діюча влада намагається виглядати нейтральною, а насправді працює в руслі підтримки Путіна і Росії. Мова про уряд і правлячу партію.

На відео може почути, як грузини скандують на сьогоднішньому протесті «Путін — х..йло». Крім того, багато антіросійських лозунгів звучить на протесті під будівлею парламенту.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Мирко Саблич. Новый хит «Величия вой» – поют Кобзон, Лепс и Розенбаум (видео)

07.11.2016 - 22:04
Если раньше группа «Мирко Саблич» свои тексты «вкладывала» в уста ярых поборников «русского мира» и поклонников Путина, то для шлягера «Гибридная война» авторы песни выбрали Владимира Высоцкого. Символично. Если бы ...

«Динамо» выиграло у «Стали» и набрало 35 очков: видео голов

26.11.2017
Каменская «Сталь» проиграла в матче ...

Под Донецком ВСУ ликвидировали двух террористов. Фото и видео

01.07.2018
В утренней предварительной сводке за ...