В гирлі Дніпра знищено ворожого човна зі шпигуном

Серед очеретів якоїсь великої водойми (швидше за все, це заплави чи гирло Дніпра) прямим влучанням якогось потужного боєприпасу знищено російського окупанта, який стежив за нашими захисниками на надувному човні.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Твіттер» повідомив «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідне відео з несерйозним коментарем: «Галіна Бланка буль-буль, буль-буль. Пітушиний суп».

Користувач «L B» прокоментував більш фахово: «Таке враження, що вибух з-під води, тож міна, напевно. Ну, чи розрекламовані ракети з лазерним наведенням, але тільки, мабуть, ракета спершу пробила човен і пішла у воду».

Ми ж хочемо звернути увагу на те, що ролик змонтовано з кадрів, знятих кількома безпілотними літальними апаратами. Це зрозуміло з того, що одні й ті ж події (наприклад, сам вибух) показані з різних ракурсів.

Схоже, російський шпигун не встиг усвідомити, як щільно його самого «вели» наші розвідники. 

При цьому, не виключено, що відео зы знищенням свого вояки зняли саме російські окупанти, адже на екрані є надпис російською «Низкий уровень заряда аккумулятора. Выполните возврат домой немедленно». Або це трофейний БПЛА…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Сеть выложили видео с наездом Жириновского на Путина

03.02.2019 - 14:23
В Ютуб 31 января пользователь «Три извилины» опубликовал видео с выступления на российском федеральном канале лидера ЛДПР Владимира Жириновского. Это был 2012 год, накануне выборов президента РФ, когда Путин заходил ...

Появилось видео боя на Светлодарской дуге

19.12.2016
О тяжелейших боях под Дебальцево ...

В Киеве жестко разогнали лагерь ромов: видео

25.04.2018
Полиция поставила точку в деле ...