В Енергоатомі розповіли про ситуацію на ЗАЕС

Змін в роботі захопленої російськими загарбниками Запорізької атомної електростанції (ЗАЕС) станом на суботу, 6 травня, немає. Про це заявила НАЕК Енергоатом на своєму Telegram-каналі.

Нині АЕС не виробляє електричну енергію, натомість споживає її з української енергосистеми для забезпечення власних потреб, зазначили в компанії.

«П’ять енергоблоків ЗАЕС (нині — ред.) перебувають у стані холодного зупину, 5-й енергоблок – у стані гарячого зупину. Заяви проросійських пропагандистських інформаційних ресурсів щодо повної зупинки роботи Запорізької атомної електростанції не відповідають дійсності. Довіряйте перевіреним офіційним джерелам інформації», — підкреслили в Енергоатомі.

З обивательської точки зору, це майже одне й те саме — енергію не виробляє — значить, не працює. Хотілося б, щоб в Енергоатомі більш предметно пояснювали, чим зупинка роботи відрізняється від зупину (холодного і горячого) роботи. 

Як ми вже писали, прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що росіяни своїми діями на Запорізькій АЕС можуть спричинити катастрофу, яка в рази перевищуватиме масштаби в Чорнобилі.

Крім того, гендиректор МАГАТЕ Рафаель Гроссі заявив, що під час візиту на захоплену росіянами Запорізьку АЕС наприкінці березня він бачив очевидні ознаки військових приготувань.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Динамо разгромило Сталь и вернуло себе лидерство в чемпионате: видео голов

20.08.2017 - 22:26
«Динамо» позволило «Шахтеру» лишь день побыть на первом месте турнирной таблицы чемпионата страны. Сегодня киевляне добыли крупную победу над «Сталью» и набрали 16 из 18 возможных очков в шести турах. ...

В Виннице сгорел трамвай: видео

20.12.2017
После пожара в трамвае винницкие ...

В Виннице с поличным взяли группу матерых уголовников: фото, видео

10.04.2017
Винницкая полиция задержала троих мужчин, ...