В Еквадорі влада залучила армію проти бандитського заколоту

На вулицях міст Еквадору справжній жах. Там повно озброєних бандитів, які нападають на поліцейські відділення, а також захоплюють і вбивають заручників.

В мережі багато відео зі стріляниною і навіть казнями тюремних охоронців. Також було захоплення студії телеканалу. Відбувся напад на університет, навіть ширяться чутки про вбивство 50 студентів.

Президент Еквадору Даніель Нобоа наказав регулярній армії нейтралізувати всіх бандитів та оголосив у країні стан внутрішнього збройного конфлікту.

За день до цього він оголосив про режим НС і встановив комендантську годину по всьому Еквадору у зв’язку з втечею з в’язниці одного з найвідоміших злочинців країни Адольфо Масіяса Вільямара, відомого як Фіто. 

ЗМІ повідомляють, що тероризують країну 22 бандитських угруповання, навіть вимагають від влади забрати з вулиць поліцейських.

У зв’язку із погіршенням безпекової ситуації в Республіці Еквадор МЗС України рекомендує українським громадянам утриматися від будь-яких поїздок до цієї країни до стабілізації безпекової ситуації. Про це сьогодні, 10 січня, повідомила пресслужба МЗС.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Новым хитом интернета стал ролик о будущем Земли без людей (видео)

03.06.2016 - 19:56
Что произойдет с планетой, если вдруг исчезнет человечество? Через миллионы лет она покроется девственными лесами… А сначала будет долгий период разрушения всего и вся. Из-за отсутствия электроэнергии со временем произойдет ...

Месси забил очередной рекордный гол: видео

05.02.2017
Лионель Месси, попав в центр ...