В Донецьку пролунав сильний вибух

Сьогодні в обід в Донецьку пролунав потужний вибух, про шо повідомляють місцеві мешканці. В тому числі, українська патріотка «БыльБылева» вказує, що близько 13:56 стався приліт в районі будівлі «управління боротьби з організованою злочинністю» та універмагу «Райдуга». 

А вже ввечері місто обстріляли російські окупанти, які вдарили по Київському району. Це робиться для звинувачення ЗСУ і підтримання градусу ненависті до України зазомбованної частини населення.

Проросійські пабліки підтвердили це активним висвітленням наслідків цього обстрілу.

Тим часом, Ракетно-артилерійські підрозділи Сил оборони за перші вісімнадцять годин тридцятого листопада влучили в два місця концентрації живої сили, озброєння і військової техніки російських окупантів та ще в один важливий об’єкт російських окупантів.

Про це в вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці Генерального штабу Збройних сил України в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів його речник Олександр Штупун.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Опубликовано видео с места крушения российского Су-25 (видео)

30.03.2016 - 10:23
Военный самолет упал на частный сектор в районе села Черниговка в Приморском крае. «Упал Су-25», жертв нет, а пилот успел катапультироваться. В администрации Черниговского района подтвердили факт падения военного самолета: ...

Очумелые ручки, — как из подручных предметов сделать самые неожиданные вещи

23.10.2015
Отправившись на пикник на природе обнаруживаешь, ...