В Донецьку пролунав потужний вибух

Після нього спалахнула пожежа в Пролетарському районі

В самому тиловому (південно-східному) Пролетарському районі (на мапі від «deepstatemap.live» позначений червоним квадратом) прифронтового окупованого Донецька в 11:31 по Києву (в 12:31 по Москві) пролунав потужний вибух (можливо подвійний) з сильною вібрацією по землі та ударною хвилею.

Про це масово повідомляють мешканці не лише Донецька, але й навіть сусідньої Макіївки в соціальних мережах (дивись скрін): «Макіївка. 11:31. Знов якийсь вибух», «Донецьк. 11:31. Два шараха, струс по землі і будівлі», «11:35. Донецьк. Чотири хвилини тому будинок качнуло», «Макіївка. Задимлення в стороні Пролетарського району Донецька».

Від південно-східної околиці Донеька до найближчої вільної території біля Авдіївки близько двадцяти кілометрів.

Останнім часом вибухи у Донецьку лунають майже не щодня. Більшість з них — провокаційні обстріли з боку російських окупантів, які таким чином підтримують градус ненависті до України і виправдовують свої обстріли інших міст країни.

 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео запуска новой украинской ракеты

16.11.2016 - 15:00
В последние месяцы, вопреки голословным заявлениям оппозиционных политиков о том, что Украина не разработала за три года войны никакого нового оружия, Минобороны и Укроборонпром демонстрирует уже не первые успешные испытания ...

Дурак дурака тянет на буксире (видео)

15.09.2015
Ребята решили не просто отбуксировать ...

Трагедии и прелесть Олимпиады

08.08.2016
На Олимпиаде, как и в ...

Двойной удар по генералу Рубану: видео

24.01.2017
«Компромат» на Рубана советник замминистра обороны ...