В Донецьку пролунали потужні вибухи

Минулої ночі в окупованому Донецьку відбулися прильоти потужних снарядів в готель «Вікторія», в якому проживали російські загарбники; наслідки невідомі. Про це масово повідомляють місцеві мешканці і блогери. 

Загарбники заявили, що Збройні сили України вдарили по будівлі шістьма високоточними снарядами GMRLS від американської реактивної системи залпового вогню HIMARS.

Однак по наявним світлинам нам важко підтвердити характерний почерк руйнувань від HIMARS; можливо, через те, що будівля дуже велика.

Хоча на одному з фото й показані типові для цих снарядів уламки, точно невідомо, де і коли їх знайшли.

Нагадаємо, останнім часом окупанти хаотично обстрілюють Донецьк з РСЗО БМ-21 «Град». А 18 грудня військовий журналіст Роман Бочкала продемонстрував фото цього самого готельного центру Victoria, в який прилетіло зі сторони Ясинуватої, яка окупована ще з 2014 року.

Це вже не перше подібне викриття брехні російської пропаганди, але загарбників це не бентежить. Більшість публіки в РФ вірять в те, що їм офіційно доносять. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Луценко вышел к протестующим возле его дома: появилось видео

25.02.2018 - 23:03
Сторонники Саакашвили продолжили свою акцию у дома генпрокурора. В воскресенье Луценко подошел к ним, чтобы пообщаться. По сути диалога не вышло. Ответы Луценко на общие претензии собравшихся услышаны не были. ...

Кошка привела котят к своему другу псу (видео)

11.12.2015
Иногда кажется, что созерцание того, ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

04.08.2018
Когда обсуждают пенсионную реформу совсем ...