В Донецьку прогриміли вибухи

Ми вже писали, що в окупованому Шахтарську Донецької області сьогодні в обід пролунав потужний вибух. Блогер та український патріот з Донецька «Necro Mancer» відстежив повідомлення так званого СЦКК квазіутворення ДНР, в якому стверджується, що Збройні сили України в 12:52 випустили по об’єктам ворога в місті три високоточних снаряди від реактивної системи залпового вогню «HIMARS».

Конкретну ціль та наслідки влучання терористи ДНР не вказують. Але судячи з фото та відео, які викладають в інтернет місцеві мешканці, це знову можуть бути якісь нафтопродукти. Нагадаємо, за даними «МЧС» ДНР минулої ночі в Шахтарську згоріли 24 залізничні цистерни з пальним.

Між тим, мешканці Донецьку повідомляють про вибухи в Київському районі Донецька. При цьому нейтральні з них пишуть про те, що був приліт з боку, де стоять російські війська.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Морской пехотинец погиб, упав в яму: видео

17.12.2017 - 01:17
В Николаеве произошла трагедия, оборвавшая на ровном месте жизнь морского пехотинца ВСУ. Сержант провалился в яму под окном подвального помещения и получил серьезные травмы. Медики, прибывшие на вызов, констатировали смерть. ...