В Донецьку прогриміли вибухи

Ми вже писали, що в окупованому Шахтарську Донецької області сьогодні в обід пролунав потужний вибух. Блогер та український патріот з Донецька «Necro Mancer» відстежив повідомлення так званого СЦКК квазіутворення ДНР, в якому стверджується, що Збройні сили України в 12:52 випустили по об’єктам ворога в місті три високоточних снаряди від реактивної системи залпового вогню «HIMARS».

Конкретну ціль та наслідки влучання терористи ДНР не вказують. Але судячи з фото та відео, які викладають в інтернет місцеві мешканці, це знову можуть бути якісь нафтопродукти. Нагадаємо, за даними «МЧС» ДНР минулої ночі в Шахтарську згоріли 24 залізничні цистерни з пальним.

Між тим, мешканці Донецьку повідомляють про вибухи в Київському районі Донецька. При цьому нейтральні з них пишуть про те, що був приліт з боку, де стоять російські війська.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Возле Авдеевки уничтожен блиндаж террористов: опубликовано видео

03.07.2018 - 14:47
Под Донецком неподалеку от передовых позиций бойцов 92-ой бригады, защищающих подступы к Авдеевке, был уничтожен блиндаж оккупантов. Соответствующее видео опубликовал фронтовой волонтер Юрий Мысягин, регулярно добывающий с передовой подобный эксклюзивные ...

Как поросенка мыли на кухне (видео)

27.11.2015
Уже прижилось увлечение некоторых горожан ...

Милевский феерично «запорол» пенальти (видео)

25.05.2016
За тур до завершения чемпионата ...

Появилось видео задержания Саакашвили

12.02.2018
По информации Давида Сакварелидзе, сегодня ...