В Донецьку прогриміли потужні вибухи

Російсько-фашистські війська продовжують щоденну практику підступних обстрілів Донецька, а саме його центральних чи житлових районів. Причин дві — підтримання градусу ненависті до України серед зазомбованого пропагандою населення і створення виправдання своїм терористичним обстрілам вільних міст країни.

В ніч з 6  на 7 грудня таким чином було завдано удару по центральному Ворошилівському району міста. Маріонеточна влада  квазіутворення ДНР заявила про приліт шести снарядів РСЗО «Град», це продублювали російські кремльовські ЗМІ.

Місцеві жителі звісно в соцмережах повідомили про потужні вибухи. Обстріл торкнувся серед іншого вулиці Університетської.

Крім того, пожежа почалася на території того, що окупанти називають ДонНУ (справжній Донецький Національний університет переїхав до Вінниці ще в 2014 році, а в Донецьку працюють самозванці).

Додамо, що більшість таких обстрілів робиться таким чином, щоб було більше шуму і битого скла і поменше справді серйозних руйнувань. Плюс намагаються уникати, наскільки це можливо, реальних жертв. Лише в одиничних випадках гинуть люди (очевидно, що окупанти теж не хочуть перегинати палицю).


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Мама-гусыня «попросила» полицейского спасти попавшего в беду гусенка: фото, видео

10.12.2017 - 11:44
В понедельник офицер Джеймс Гивенс из Огайо, как всегда, патрулировал парковую зону, когда к нему приблизилась гусыня — и не просто из любопытства: птица явно чего-то хотела. Гивенс рассказал, что ...

Большой успех командования ООС на Донбассе: видео

08.06.2018
При содействии ВСУ улучшено ЖД-сообщение ...