В Донецьку підірвали базу з російською військовою технікою

На базу російських загарбників, облаштовану ними на донецькому металопрокатному заводі в Київському районі окупованого Донецька, сьогодні завітала «бавовна». Після потужного вибуху спалахнула пожежа.

Про це з посиланням на місцевих жителів, серед інших, повідомляє Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ». На представленому відео видно велике чорне задимлення від сильної пожежі. 

За даними СтратКом ЗСУ,  на території ДМПЗ окупанти розгорнули пункти ремонту та обслуговування пошкодженої військової техніки.

Київський район – самий північний в місті. Між ним і лінією фронту близько трьох кілометрів. Знайти місце розташування підприємства на мапі ми не змогли. Але зрозуміло, що воно перебуває в зоні досяжності високоточного артилерійського арсеналу Збройних сил України.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Винницкий Щедрик покорил мир: видео

17.01.2017 - 23:10
Священник Вознесенского храма Винницы и художественный руководитель женского хора «Соломия» Назарий Давыдовский запустил интернет-флешмоб «Щедрик100challenge». Хоровые коллективы и отдельные вокалисты на видеозаписи исполняют легендарный народный «Щедрик» в обработке Николая Леонтовича, ...

Звезда выиграла у Динамо 2:0. Видео голов

12.03.2017
Киевское «Динамо» потерпело четвертое поражение ...

7 заброшенных суперпроектов СССР (видео)

18.11.2015
Немало лет прошло после развала ...