В чотирьох містах Луганської області пролунали потужні вибухи

За перші вісімнадцять годин п’ятнадцятого листопада ракетно-артилерійські підрозділи Сил оборони влучили в чотири місця концентрації особового складу, озброєння і військової техніки, два склади боєприпасів та ще один важливий військовий обʼєкт російських окупантів.

Про це в вечірньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив його речник Андрій Ковальов.

А трохи пізніше місцеві жителі поруч розташованих окупованих міст Луганської області – Кадієвка (Стаханов), Ірміно, Брянка, Первомайськ – в один і той же час повідомили в соціальних мережах про потужні вибухи. Хтось вказує на прильоти, а хтось на роботу протиповітряної оборони, що в цілому доповнює одне інше.

Ці чотири міста стоять майже в одну лінію довжиною менше двадцяти кілометрів. До найближчої вільної території від них близько 25-35 км.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Прогулку голой женщины в Киеве сняли на видео

02.08.2017 - 14:25
Забавный случай сегодня произошел в столице — по проспекту Победы прогулялась совершенно голая женщина. Кто она, откуда и куда продефилировала, неизвестно. Как и причина такого поступка. Может, на спор? При ...

Ливерпуль разгромил Рому в 1/2 финала Лиги чемпионов: видео

25.04.2018
Состоялся первый полуфинальный матч Лиги ...