В бухті Севастополя палає військовий корабель окупантів

В бухті окупованого з 2014 року Севастополя димить малий протичовновий корабель російських окупантів. Про це з посиланням на місцевих жителів повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний».

О 12:48 він оприлюднив досить неякісну фотографію, на якій втім все таки можна розгледіти світлий дим біля якогось об’єкта на березі бухти. Очевидно, світлина зроблена з протилежного берегу.

Цікаво, що о 12:45 рашистські пабліки писали, що зі сторони Каховки Херсонської області в Крим на низькій висоті пролетіла ракета.

В свою чергу, телеграм-канал «Крымский ветер» о 12:46 з посиланням на місцевих жителів повідомив про сильну пожежу в Сімферополі в районі Пневматика. На знімку видно високий стовп чорного диму здалека.

А о 13:14 «Крымский ветер» розповів, що з бухти Севастополя в море вийшов транспортно-десантний катер загарбників. Можливо, ці події якось пов’язані.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Командир Крайової команди УНСО Сергій Чумак про виклики сьогодення: Крим, Схід України, третій Майдан

30.08.2016 - 16:10
З нагоди 25-ї річниці Незалежності України говорили про становлення патріотичного руху наприкінці 80-х, початку 90-х років. Створення УНСО, діяльність організації в Україні та у м. Вінниця. Під час програми йшлось ...

На CNN показали фильм о Путине: видео

14.03.2017
На телеканале CNN 13 марта ...