В бухті Севастополя палає військовий корабель окупантів

В бухті окупованого з 2014 року Севастополя димить малий протичовновий корабель російських окупантів. Про це з посиланням на місцевих жителів повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний».

О 12:48 він оприлюднив досить неякісну фотографію, на якій втім все таки можна розгледіти світлий дим біля якогось об’єкта на березі бухти. Очевидно, світлина зроблена з протилежного берегу.

Цікаво, що о 12:45 рашистські пабліки писали, що зі сторони Каховки Херсонської області в Крим на низькій висоті пролетіла ракета.

В свою чергу, телеграм-канал «Крымский ветер» о 12:46 з посиланням на місцевих жителів повідомив про сильну пожежу в Сімферополі в районі Пневматика. На знімку видно високий стовп чорного диму здалека.

А о 13:14 «Крымский ветер» розповів, що з бухти Севастополя в море вийшов транспортно-десантний катер загарбників. Можливо, ці події якось пов’язані.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Интернет взорвало видео с голым полицейским в Москве

06.09.2016 - 02:00
Интернет взрывает видео, на котором голый мужчина в жилетке ДПС и полицейской фуражке регулировал движение в Москве. По словам водителей, он якобы сигнализировал, что нужно остановиться.  В полиции Москвы заявили, что не ...

Можно смотреть до бесконечности. Робот лесоруб — вжик и всё!

21.10.2015
Можно смотреть до бесконечности. Робот ...

Как начать прикорм младенцев

01.09.2016
Правильное введение прикорма в рацион ...