В боях за Бахмут загинули грузинські добровольці ЗСУ

Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі на власній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» висловила співчуття у зв’язку із загибеллю п’яти грузинських добровольців Збройних сил України під Бахмутом Донецької області. Дивись скрін.

Телеканал «Мтаварі» повідомив, що в оточення під містом потрапила велика група бійців 57-ої бригади ЗСУ включно з грузинами. Грузинський командир поранений, Авто Руруа, Ромео Пічхая, Ромео Кварацхелія, Бадрі Маркелія, Мераба Аладашвілі загинули. Бої тривають…

Портал «Новости-Грузия» пише, що на боці України зараз воюють до півтори тисячі грузинських бійців. Станом на четверте грудня з початку вторгнення фашистської Росії загинули 33 грузинських воїна ЗСУ.

Ще одна сумна новина з-під Бахмута від українського ресурсу «DeepState»: «У Бахмуті ворогу вдалося зайняти групу багатоповерхівок на вулиці Лумумби (східна околиця міста). Ситуація в Соледарі на даний момент невідома. Кацапи пробують підтиснути Бахмут з півдня, проте успіху не мали».

На своїй мапі «DeepState» зафіксував просування ворога під Бахмутом.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Самая высокая дворовая елка Винницы высотой с четырехэтажный дом: видео

31.12.2016 - 13:41
Помимо главной городской новогодней елки в Центральном парке, винничане постарались украсить улицы и дворы. Во многих микрорайонах яркими огнями светятся «свои» елки. На Старом городе жители нескольких соседних дворов установили ...

Простая прическа для девочек на каждый день (видео)

11.10.2015
Любой девушке хочется быть единственной ...

Появилось видео уникального природного явления над Азовским морем

09.06.2017
На Херсонщине зафиксировано необычное для ...

Видео, из-за которого Ляшко могут посадить, покоряет Интернет

15.07.2016
Лидер Радикальной партии Олег Ляшко ...