В Білорусі підірвали російський військовий літак

Сьогодні на військовому аеродромі «Мачулищі», розташованому в дванадцяти кілометрах від Мінська, пролунали два чи навіть три потужні вибухи: місцеві жителі один з них почули ще вночі, другий близько восьмої години, третій приблизно о пів на десяту.

Білоруські опозиційні видання стверджують, що внаслідок двох ранкових вибухів пошкоджено російський військово-транспортний літак і снігоприбиральну техніку; дивись скрін.

Після події правоохоронці та військові навколо аеродрому зупиняли всі машини і перевіряли документи та багажники. На об’єкт прибули внутрішні війська…

Нагадаємо, саме з «Мачулищ» зазвичай злітають російські носії ракет «Кинджал», через що в Україні оголошують повітряну тривогу.

Тим часом, деякі ресурси з посиланням на поліцію стверджують, що 25 лютого на кордоні з Білорусією поблизу села Тур Ковельського району Волинської області стрілецьким вогнем з території Білорусі було вбито українського військовослужбовця Сергія Петровича Панасюка 1989 року народження. 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

США терзает мощный ураган

03.09.2016 - 00:15
Ураганы ежегодно терзают прибрежные штаты США (в этом году уже было семь). Флорида оставалась под зонтиком везения 11 лет — с тех пор, как в октябре 2005 года ощутила разрушительную ...

Появилось видео ракетного удара террористов по Водяному

20.03.2017
Военное телевидение Украины опубликовало видео ...