В Білому домі назвали заяви Китаю щодо України купою нісенітниць

На фоні триденного візита китайського лідера Сі Цзіньпіна до Москви на зустріч із президентом-злочинцем Путіним досить жорстко висловилися щодо так званої нейтральності Піднебесної в Вашингтоні.

Координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США Джон Кірбі назвав заяви китайської влади «купою нісенітниць».

Фактично Кірбі у вівторок розкритикував заяви китайського лідера Сі Цзіньпіна про те, що КНР нібито є неупередженою стороною в російсько-українській війні.

Таку оцінку Кірбі дав на брифінгу для журналістів.

«Я не думаю, що можна обґрунтовано сприймати Китай як неупереджену країну в будь-якому випадку», – підкреслив представник Білого дому.

«Вони не засудили вторгнення. Вони не припинили купувати російську нафту і російські енергоносії. Президент Сі вважав за потрібне прилетіти аж до Москви, жодного разу не поговорив з президентом Зеленським, не відвідав Україну, не поцікавився поглядом українців, і він і його режим продовжують повторювати російську пропаганду про те, що це якась війна Заходу проти Росії, що це якась екзистенційна загроза. Як на мене, це просто купа нісенітниць», – додав він.

Кірбі наголосив, що про неупередженість Китаю можна було б говорити, якби він був готовий почути українську сторону й підтримував би такі переговори між Києвом і Москвою, які б ураховували українську позицію.

Серед заявав китайського лідера в Москві було багато загальних. Наприклад, про те, що Китай за мир, про те, що він на правильному боці історії.

На жаль, мирний план Китаю нічого не говорить про необхідність виведення російських військ з України. А без цього цей план реально являє собою дорожну карту до капітуляції України. І це розуміють, як бачимо, не тільки в Києві, а й в США, Євросоюзі і НАТО.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Китае пограничники приняли певицу Лолиту за мужчину: видео

23.04.2018 - 23:04
Певицу Лолиту Милявскую в Китае приняли за мужчину. Об этом она рассказала у себя в Instagram. Наверное, чтобы поддерживать интерес к своей персоне. Что называется, грамотная самореклама. Но история и ...

В Днепре россиянин с флагом Украины обозвал Путина: видео

24.08.2017
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин выложил ...

Мусор из Львова продолжают разбрасывать по всей Украине: видео

23.05.2018
У села Барвиновка Новоград-Волынского района ...