В Бердянську зникли безвісти троє військових ЗС РФ

В окупованому місті Бердянськ Запорізької області вбито трьох російських окупантів. Про це повідомив Центр Національного Спротиву. Начебто через це командування дозволило інтервентам пересуватися містом в цивільному одязі, «аби зайвий раз не наражати особовий склад на небезпеку».

Ліквідовані загарбники офіційно вважаються зниклими безвісти аби не сіяти панічні настрої серед окупантів. Не можна виключати, що вони були вбиті своїми.

Окрім того, сам ЦНС озвучив ще одну вірогідну причину переваги цивільного одягу над військовим: місцеві жителі активно відстежують ворога й передають про його місця концентрації Збройним силам України. 

Тим часом, Генеральний штаб ЗСУ повідомив, що з початку масштабного вторгнення (за період з 24 лютого по 28 грудня) в Україні тільки ліквідовано 103 тисячі 770 окупантів; в тому числі 550 за вчора.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Жив-був пес (мультфільм українською мовою)

15.11.2015 - 16:24
Улюблений мультфільм «Жив-був пес» тепер українською мовою. Ролі озвучували: розповідає Сергій Решетник (гурт САД), Тарас Житинський — за вовка, Мирослав Литвак — за пса Сірка, переклад Любомира Наконечного. 2012 р. ...

В США образовался огненный смерч, видео

29.08.2021
Завораживающее и одновременно страшное зрелище. ...