В Бахмуті відбулися взаємні просування на різних ділянках

Не можна виключати того, що найближчими днями Бахмут впаде. Заявивши таке сьогодні на зустрічі міністрів оборони країн ЄС у Стокгольмі, генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг констатував очевидне.

Але, оскільки це твердження є актуальним щонайменше місяць, тому нікому не радимо «вангувати». Хоча б тому, що минулими вихідними чисельні проукраїнські експерти були впевненими, що ЗСУ вже залишили Бахмут…

Важливіші інші меседжі від очільника НАТО. Перший: окупація Бахмута не обов’язково буде відображати переломний момент у війні. Другий: «Це лише підкреслює, що ми не повинні недооцінювати Росію. Ми повинні продовжувати підтримувати Україну».

Друга теза Столтенберга – це прямий докір самому собі і західним союзникам, які фактично проспали великий зимовий наступ російських окупантів, а прокинулися лише після того, як впав Соледар і стало зрозуміло, що може впасти і Бахмут.

Тим часом, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» оприлюднив більш цікаву річ – реальний стан справ у Бахмуті за даними англомовних воєнних блогерів і OSINT-дослідників:

«В Бахмуті ситуація за ніч особливих змін не зазнала, майже всюди позиційність, але є просування у вагнерів, так само і у нас. Ситуація на південь від Бахмуту особливих змін не зазнала. Район Квадратів та Будьонівки — також без змін. Забахмутка захоплена (загарбникми) повністю.

Ситуація на півночі трішки дивна. ЗСУ облаштували серйозні укріпрайони та намагались атакувати вже від них, є просування на декілька сотень метрів. В свою чергу, групи ПВК Вагнера змогли захопити повністю район Ільйінівки».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Береза вспылил на Савченко на комитете Рады: видео

05.10.2017 - 15:26
Сегодня во время рассмотрения комитетом Верховной Рады по Нацбезопасности и обороне законопроектов о реинтеграции Донбасса нардеп Юрий Береза не сдержался и накричал на коллегу Надежду Савченко. Береза стал вопрошать, что ...