В Бахмуті підірвано міст

В Бахмуті підірвано міст через невеличку річку. Про це, зокрема, сьогодні повідомив Телеграм-канал «Supernova+», оприлюднивши відповідне відео. Коли стався підрив, невідомо.

За логікою речей, швидше за все, цей місток через Бахмутку підірвали Збройні сили України, адже агресор повільно просувається до неї зі сходу, і на півночі міста лінія фронту вже проходить по річці. Але деякі джерела пишуть, що зробили це окупанти.

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» переклав на українську мову матеріал англомовних західних військових експертів про актуальні шляхи постачання гарнізону Бахмута (дивись мапу):

«На цей час є три головні дороги, що з’єднують Бахмут з «великою землею». Червона — найнебезпечніша, бо знаходиться безпосередньо біля лінії. Дорога асфальтована, по ній можна проїхати будь-якою технікою або машинами…

Синя — дорога за селищем Іванівське перетворюється на ґрунтову та веде поміж посадками, які трохи прикривають колони від очей ворога. Гусенична техніка проїде без проблем, а ось на колесах можуть виникнути проблеми.

Жовта — в більшості асфальт, окрім місця біля мосту, який дуже пошкоджений… На північ є місцевість по якій можна об’їхати цей міст, але тільки на гусеничній техніці, або на ногах.

Всі дорого прострілюються артилерією і навіть 82-мм мінометами».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео обрушения многоэтажки в Стамбуле

06.02.2019 - 21:28
Сегодня в Стамбуле обрушилось 8-этажное здание, в котором могли находиться порядка 30 человек. Известно о гибели одного. Пока идет разбор завалов, говорить об общем количестве жертв рано. Власти исключают взрыв. ...

Конкурс красоты в КПИ спровоцировал скандал

02.04.2019
На странице официального аккаунта студенческого ...