В Австралії відкрили павука Венома

Вчені Австралії задокументували 750 нових видів живих істот, серед яких виділяються павук Venomius tomhardyi, названий на честь кіногероя Marvel, та жаба Litoria ridibunda, яка сміється замість звичного квакання. Про це повідомляє The Guardian.

Попри ці нові відкриття, дослідники зазначають, що приблизно 70% видів на континенті залишаються невідомими науці.

У майбутньому плануються нові дослідження для подальшого вивчення багатства біорізноманіття Австралії.

Нещодавно до списку нових видів увійшли:

  • Жаба Litoria ridibunda, яка сміється замість звичного квакання.
  • Нічний павук Venomius tomhardyi, названий на честь актора Тома Гарді, який зіграв Едді Брока та його альтер-его Венома в коміксах Marvel.
  • Райдуговий морський черв’як Marphysa davidattenboroughi, названий на честь натураліста Девіда Аттенборо.
  • Сумчастий ссавець Planigale tealei, схожа на землерийку, що мешкає на глинистих ґрунтах.
  • Піщана ящірка-привид Ctenophorus tjakalpa.
  • Оксамитовий черв’як із синіми кільцями Planipapillus absonus.
  • Бичок-креветка з острова Леді-Елліот Tomiyamichthys elliotensis.
  • Пурпурно-квітучий чагарник Eremophila saxatilis.

«Багато людей можуть бути шоковані, дізнавшись, що 70% наших місцевих видів залишаються безіменними та прихованими для науки. Австралія є світовим центром біорізноманіття з більш ніж 150 тисяч місцевих видів, але таксономісти (фахівці, які класифікують види) щодня називають близько двох нових для науки видів», – сказала міністерка навколишнього середовища і водних ресурсів Австралії Таня Пліберсек.

Нагадаємо, на Мадагаскарі вчені виявили багатоніжку, яку вважали вимерлою понад століття. Про це у липні повідомила CNN.

Протягом трьох тижнів науковці шукали в природному парку Макіра 30 видів тварин, риб і комах, які вважалися зниклими. Найбільш захопливим відкриттям стало виявлення багатоніжки Spirostreptus sculptus, розмір якої сягає 27,5 сантиметрів. Цю невловиму істоту вперше задокументували ентомолог Анрі де Соссюр та натураліст Лео Центнер у 1897 році.

«Це дивовижне відкриття, яке робить мене щасливим, тому що цей вид, як з’ясувалося, не вимер. Він, як і раніше, зустрічається в первинних тропічних лісах, і я спостерігав не одну, а кілька особин», — сказав Дмитро Тельнов — фахівець із жуків із Музею природної історії в Лондоні.

В  жовтні 2016 року ми писали, що в США виявили новий вид багатоніжок. Це сталося в сонячній Каліфорнії, в парку «Секвоя». У печері цього національного парку крім багатоніжки, у якої нарахували 414 ніг, чотири пеніси та дві сотні отруйних залоз, які виділяють невідому хімречовину, були знайдені невідомі види павуків та мух. Назвали багатоніжку на честь співробітника парку Бена Тобіна — Illacme tobini.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили позицию террористов с пулеметным расчетом: новое видео

14.02.2019 - 16:25
В последние дни офицер Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц по утрам балует нас эксклюзивными видео с работой расчетов противотанковых управляемых ракет и снайперов ВСУ по вражеским позициям. Сегодня утром ...

Марш памяти Немцова прошел с провокациями: видео

26.02.2017
Несколько участников марша развернули баннер ...