В Авдіївці відключать зв’язок і проведуть нову евакуацію

Ситуація в Авдіївці під Донецьком критична. Фактично внаслідок постійних обстрілів з боку російських фашистів місто стало непридатним для життя. А останнім часом немає і дня без ракетного обстрілу…

За інформацією голови міської військової адміністрації Віталія Барабаша, прийнято рішення про евакуацію з Авдіївки працівників комунальних служб — останніх, хто ще залишався для підтримання життєдіяльності міста-героя.

Крім того, незабаром в місті буде відключено мобільний зв’язок. А це робиться для того, щоб боротися з російськими інформаторами (такі потвори наразі теж є).

«Шкода це визнавати, та Авдіївка все більше стає схожою на місцевість з постапокаліптичних фільмів або … на геть зруйновану р@шистами Мар’їнку.

Місячний пейзаж малюють росіяни ракетами на нашій землі — день у день старанніше((

Тому прийнято непросте рішення щодо евакуації з Авдіївки решти наших героїв — комунальників, які хоч якось намагались підтримувати чистоту і життєдіяльність міста.

Тож зараз не прошу, наполегливо рекомендую їхати з Авдіївки, адже російські ракети і снаряди не шкодують нікого і нічого, яких би поглядів ви не дотримувались!

Гаряча лінія евакуаційної групи «Білий Янгол» на Авдіївському напрямку – 066 56 19 102.

Або звертайтеся до Авдіівського УСЗН за номером: 0956004026.

Телефонуйте або повідомляйте нам чи волонтерам! Вивеземо і заселимо в більш безпечному місці всіх!», — розповів Барабаш.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На детском карнавале в Париже взорвалось чучело: видео, фото

01.04.2017 - 22:16
Страшный взрыв прогремел на детском карнавале в пригороде Парижа Вильепенте. На нем присутствовало порядка тысячи детей. По данным местных СМИ, на данный момент подтверждается, что ранения получили, как минимум, 30 человек. ...