В Авдіївці інтервент вбив свого комбрига під час нагородження

В окупованій Авдіївці сьогодні вранці російський інтервент розстріляв свого командира бригади, який приїхав у місто нагородити своїх підопічних, які вижили. Про це повідомила рашистка Анастасія Кашеварова.

«…Під час самого нагородження один з бійців підло випустив чергу в комбрига – помер на місці… Підрозділ поніс великі втрати, а даний боєць часто був не згоден з наказами… Швидше за все причиною став психічний розлад на фоні цього», — написала поплічниця російсько-фашистських окупантів.

Про це повідомив блогер і лейтенант Збройних сил України Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер», оприлюднивши скриншот повідомлення Кашеварової.

Хотілося б поставити Анастасії два запитання: «А йти по наказу, як худоба, на смерть та вбивати інших людей – не психічний розлад?», «А відправляти своїх підлеглих на вірну смерть — не підло?»


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Девушка-водитель прямо на ходу покидает автомобиль (видео)

12.09.2015 - 14:37
Это очень странное видео еще раз подтверждает тот факт, что на дороге порой происходит то, что даже сложно себе представить. Например, автомобиль, который едет впереди, может внезапно остаться без водителя. ...

Под Печерским судом снова неспокойно, — произошли потасовки

02.07.2016
Как известно, Командира Надежды Савченко ...