В Астраханській області РФ знищені ЗРК «С-300» і «Панцир-1С»

Під час нещодавньої атаки по військовому аеродрому біля міста Ахтубінськ Астраханської області РФ були вражені не лише один чи два сучасні і круті винищувачі «Су-57» російських окупантів, про що повідомлялося раніше, а й деякі інші «жирні» цілі.

Мова про зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир-1С» і ЗРК «С-300». Одна з цих систем протиповітряної оборони знищена повністю, друга сильно пошкоджена, але її спробують відремонтувати.

Про це сьогодні повідомляють деякі рашистські «воєнкори» з посиланням на анонімні джерела в генеральному штабі ЗС РФ і командуванні військово-космічних сил.

А от «Су-57» пошкоджений начебто «лише» один, зате серйозно. Не зрозуміло, чи вдасться його полагодити. В найкращому для окупантів випадку ремонт займе пів року.

Також з певним сумнівом вказується версія про те, що удар по Ахтубинську було завдано невидимими для протиповітряної оборони дронами-камікадзе, які неможливо збити засобами протиповітряної оборони. Але навряд чи такі існують. Навіть якщо їх не бачать РЛС, то помічають й чують кулеметники й зенітники…


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось первое в мире видео акулы-призрака

16.12.2016 - 23:28
Большая радость для ученых — впервые удалось снять на видео крайне редкий вид океанского хищника — так называемую акулу-призрака. Ее еще называют рыбой-химерой. Успех сопутствовал спецам из института Monterey Bay Aquarium ...

Автогонщик удалил сыну зуб с помощью автомобиля

16.11.2015
На этом видео американский рестлер ...

В Иерусалиме сошел Благодатный огонь: видео

07.04.2018
Сегодня в 14:17 в Иерусалиме ...