В армії РФ бунти через величезні втрати, – Міноборони

Російські окупаційні війська відмовляються виконувати накази вищого командування через великі втрати в живій силі.

Про це повідомляє заступник міністра оборони Ганна Маляр у Telegram.

Вона наголосила, що росіяни намагаються приховати втрати. Госпіталі та лікарні на окупованих територіях України переповнені пораненими окупантами, їх майже не евакуювали до Росії на лікування.

«З метою приховування відомостей про кількість померлих від ран їх облік ведеться виключно російськими військовими медиками», — додала заступник міністра.

Маляр наголосила, що інформація про реальні втрати Росії швидко поширюється серед окупантів. Тому підрозділи відмовляються йти у наступ та атаки.

«Наданий на посилення 155-ї окремої бригади морської піхоти Тихоокеанського флоту РФ «добровольчий козачий» загін відмовляється брати участь у наступі та виконувати накази некомпетентного командування», — зазначила вона.

За словами Маляр, російське командування активізувало примусові та каральні заходи, щоб покращити дисципліну та запобігти дезертирству.

Зазначимо, що скандал через втрати під Вугледаром став настільки резонансним, що загарбникам «прислали» пропагандиста Володимира Соловйова замість БК. 

Там він потрапив під обстріл . Про це повідомляє проект ВЧК-ОГПУ у Telegram.

Вказується, що фашист Соловйов прибув до тихоокеанських морпехів під Вугледар, який вони вже декілька місяців намагаються штурмувати і при цьому зазнають величезних втрат. Начебто останкінський брехун мав своїми промовами мотивувати окупантів йти вперед, незважаючи на відсутність необхідної їм підтримки артилерією.

Плани Соловйова були зруйновані, адже місце розташування його знімальної групи і російських загарбників, що забезпечували їх охорону, було обстріляне. 

Нагадаємо, раніше Соловйов хизувався, що приїжджав на лінію фронта, однак потім з’ясовувалося, що насправді він ховався у глибокому тилу. Тому інформація про його перебування під Вугледаром може бути як правдою, так і помилковою…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как Марина Порошенко качает бицепс и делает разводку с гантелями для мышц груди

15.05.2017 - 16:54
С сегодняшнего дня на телеканале «Украина» начинает выходить передача «в ритме спорта с Мариной Порошенко». Супруга президента декларирует две цели этого своего проекта — популяризировать здоровый образ жизни в стране, ...

В Испании забит шедеврально нелепый гол: видео

06.01.2017
«Реал Сосьедад» обыграл «Вильярреал» в ...