В Англії на пляжі знайшли 14-річну непритомну українку: вона померла у лікарні

В Англії загадково померла 14-річна дівчинка з України. Сталося це після того, як її знайшли непритомною на пляжі в південному англійському графстві Девон у суботу.

Про це пише Sky News.

За словами поліцейських, повідомлення про зникнення дівчинки-підлітка у районі Доуліша у Девоні вони отримали в суботу.  За підтримки поліцейського вертольота та берегової охорони було проведено пошуки, і на пляжі у Доуліші знайшли непритомну дівчинку.

Дівчинку доставили гелікоптером до Королівської лікарні Девона та Ексетера, де пізніше вона померла. Її особу офіційно ідентифікували та повідомили найближчим родичам про смерть.

Поліція заявила, що причини її смерті не з’ясовані. Правоохоронці попросили усіх, хто має записи з камер відеоспостереження, які можуть допомогти розслідуванню, повідомити про це.

«Загибла дівчина була громадянкою України, яка проживала в районі Доуліша; було встановлено контакт із посольством України, і міністерство внутрішніх справ також поінформовано про цей інцидент», — повідомила детектив Беккі Девіс із поліції Девона та Корнуолла.

«В цей час ця смерть розглядається як незрозуміла, і продовжується розслідування обставин, пов’язаних із нею. У цей трагічний час наші думки звернені до сім’ї та друзів дівчинки-підлітка», — додала Девіс.

Нагадаємо, в січні у Великій Британії у Лондоні помер 40-річний українець з Бучача. Віктор Антонов приїхав на заробітки за два місяці до того, і у нього стався серцевий напад, в результаті якого він помер.

«В понеділок  16 січня 2022 року перестало битись серце Віктора, якому було всього 40. Він перебував в Лондоні лише два місяці, приїхав сюди з надією допомогти своїй сім’ї фінансово, яка залишилась в Україні в місті Бучач Тернопільської області. Щоб відправити тіло померлого потрібно назбирати суму в розмірі £3700», — повідомила тоді дописувачка Уляна Ваврик у групі Англія UA у Фейсбук.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Конкурс красоты в КПИ спровоцировал скандал

02.04.2019 - 23:20
На странице официального аккаунта студенческого совета физмата Национального технического университета Украины Киевский политехнический институт имени Игоря Сикорского в Instagram опубликовали эротические фотографии студенток, которые участвуют в конкурсе красоты, передает издание БезТабу. По информации ...

К Земле несется крупный астероид: подлетит ближе, чем Луна

18.03.2019
К Земле стремительно приближается астероид. ...

Видео красивого гола Мхитаряна за «МЮ» в ворота «Тоттенхэма»

12.12.2016
Бывший бомбардир донецкого «Шахтера», похоже, нашел ...