Усик та Дюбуа провели відкрите тренування

Залишилося небагато часу до титульного поєдинку між Олександром Усиком та Даніелем Дюбуа. Цей бій запланований на найближчу суботу, 26 серпня, і відбудеться в спортивній арені Tarczyński у Вроцлаві, Польща.

На переддень цієї події обидва боксери влаштували відкрите тренування, де продемонстрували свою майстерність перед прихильниками.

Зокрема, український чемпіон світу вражав глядачів не тільки боксерськими навичками, але й несподіваним жонглюванням та навіть вокальним виступом. Він провів усе тренування у футболці з емблемою житомирського клубу «Полісся».

В свою чергу, Даніель Дюбуа тренувався більш традиційно: спершу він працював зі своєю віртуальною тінню, а потім показав силу своїх ударів, виконуючи різноманітні комбінації під керівництвом тренера.

Цей поєдинок викликає все більше інтересу, і шанувальники боксу з нетерпінням чекають на результат у цій зустрічі між двома визнаними спортсменами.

Нагадаємо, цього тижня Олександр Усик також згадав про те, як важко було йому пережити початок повномасштабного російського вторгнення в Україну. За його словами, лише протягом першого місяця конфлікту він майже повністю втратив свою спортивну форму. Втративши 10 кілограмів ваги, яку потім з великими зусиллями відновив.

«Мінус 10 у мене було. Я не пам’ятаю, коли важив 91 кілограм. Навіть 90 кг мене було. Усі думки були про те, що відбувається. У цей перший місяць відбувалося таке пекло. Так, та якісна м’язова маса, яку я набирав перед першим боєм, прямо вся в мінус. Було важкувато все це відновлювати.

Перші два-три місяці ми витратили тільки на відновлення ваги, щоб правильно її набрати, зробити робочі м’язи, тому що я прямо максимально був худим, такий дрищ-дрищ», — зазначив Усик у фільмі Усик — Джошуа. Мистецтво боксу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео драки пьяного россиянина с пассажирами рейса Москва-Анталья

01.07.2017 - 14:33
Турист из России был задержан полицией сразу по прилету из Москвы в Анталью. Этот гражданин летел в Турцию с женой и двумя детьми, да так напился, что впал в невменяемое ...

Ломаченко сломил Уолтерса и сохранил чемпионский пояс: видео

27.11.2016
Украинец Василий Ломаченко более, чем ...