Усик прокоментував травмування Ф’юрі

Олександр Усик натякнув, що Тайсон Ф’юрі міг спеціально отримати травму під час тренування, через яку раніше довелось перенести бій за звання абсолютного чемпіона світу.

Володар титулів WBA, WBO, IBO та IBF у надважкій вазі, звинуватив британського боксера у легковажності під час підготовки до поєдинку, до якого лишалось два тижні.

«Я не можу судити людину. У нього є розсічення, це буває в тренувальному таборі. Мені здається, може, просто дехто зухвало ставиться до захисту. Я маю на увазі шоломи, рукавички, процедури, які ми робимо перед спарингами, — тобто накладення на брови або на обличчя вазеліну для того, щоб пом’якшити шкіру.

Є деякі речі, які роблять боксери перед кожним спарингом, щоб захистити своє обличчя. Ще раз повторюся: це захисні шоломи, це рукавички спаринг-партнерам. Вони трохи більші, ніж ті, в яких ми боксуємо. Ми боксуємо в 10-унцієвих рукавичках, а тренуємося я в 20-унцієвих. І спаринг-партнери також тренуються в таких самих рукавичках.

Мені здається, це моя думка, що хтось просто зухвало до цього ставиться. І це призводить до якихось невеликих проблем, ось і все», — заявив Усик під час стріму в інстаграмі.

«Травень так травень, я вже в дорозі», — відреагував Усик на перенесення бою бою на 18 травня.

Нагадаємо, ще у листопаді 2023 року промоутер чемпіона WBA, WBO та IBF у надважкій вазі Олександра Усика Олександр Красюк заявив, що поки не впевнений у тому, що володар титулу WBC Тайсон Ф’юрі вийде на бій із його боксером, незважаючи на офіційний анонс поєдинку.

«Чи впевнений я в тому, що бій відбудеться? Ні. Взагалі ні. Моя впевненість зросте, коли я почую стартовий гонг. У той момент я почну вірити, що поєдинок відбудеться. Я занадто довго перебуваю в боксі. У мене є очікування і надії, але в реальності я маю залишатися дуже скептичним.

Я вже говорив раніше, що ми по-дружньому називаємо Тайсона генератором випадкових думок. Подати на нас до суду було однією з його випадкових думок. Ми дуже гнучкі, ми хочемо, щоб цей бій відбувся, ми дуже довго його переслідували. Понад два роки ми переслідували чи то бійця, чи то бій. Я не знаю, тому що мета Усика — стати абсолютним чемпіоном світу. І нам потрібен Тайсон, оскільки він чемпіон WBC. Це єдиний титул, якого все ще не вистачає Усику», — сказав Красюк тоді в інтерв’ю YouTube-каналу Daily Mail Sport Boxing. Як у воду дивився…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Республики» в огне. Фантастический пожар в Донецке: видео, фото

16.08.2017 - 22:59
Расположенный на западной прифронтовой околице Донецка казенный завод химических реактивов за время российско-украинской войны видел всякое, прежде всего, из-за использования террористами в качестве базы огневых точек. Естественно, туда частенько прилетала ...

Строгая мать избила тапком дочерей за тверк: видео

02.07.2018
Очень забавное видео выложили в ...

Котенок помог собаке обрести свободу (видео)

18.06.2015
Есть выражение – живут как ...

Появилось видео стрельбы снайпера во время выступления Олланда

28.02.2017
Во Франции в коммуне Вильоньон во время ...