Уряд звільнив голову Вінницької ОВА Борзова

Останнім часом у політикумі були чутки про звільнення декількох очільників областей. Серед них називали й голову Вінницької ОВА Сергія Борзова. Однак якоїсь віри цим розмовам не було, адже Борзов в цілому справлявся із обов’язками. А невеличкі тертя з облрадою періодично вміло гасилися…

Тому сьогоднішнє рішення уряду, який погодив звільнення Борзова, стало дещо несподіваним. 

«Кабінетом Міністрів України погоджено звільнення Борзова Сергія Сергійовича з посади голови Вінницької обласної державної адміністрації», – написав у Телеграмі написав постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Сам Борзов подякував вінничанам і пояснив своє звільнення станом здоров’я. Без конкретики.

«4 роки на посаді, 2.5 роки з яких – у стані війни. Вінничанни гідно пройшли цей шлях. Дякую кожному мешканцю області за це. Дякую команді, Президенту. Вимушено йду з посади через стан здоровʼя  Прошу не гаяти час на жодні маніпуляції. На посаді зроблено багато і результат є. З повагою до кожного, хто допомагав і був поруч», – написав Сергій Сергійович на офіційній сторінці Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА.

Згідно із законом, до призначення нового очільника облдержадміністрації обов’язки голови буде виконувати перша заступниця — Наталя Заболотна.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Опубликована съемка фигур высшего пилотажа из кабины самолета, видео

29.08.2018 - 21:01
Выступление авиационной группы высшего пилотажа ВМС США Blue Angels — изюминка любого американского авиашоу. В августе компания Boeing провела уже ставшее традиционным авиашоу Seafair, в котором участвовали «Голубые ангелы». Авиационная ...

Украина выиграла у Финляндии и вышла на 2-ое место: видео гола

12.11.2016
Закончился первый тайм матча четвертого ...