Уряд затвердив новий порядок перерахунку плати за компослуги

Сьогодні Кабмін затвердив Порядок здійснення перерахунку вартості комунальних послуг із постачання тепла, води та вивозу сміття. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Це чіткий алгоритм, який ґрунтується на принципі «плати за те, що отримав». Для нас важливо, щоб надані комунальні послуги були якісними та відповідали заявленим стандартам. Люди мають бачити, що вони платять за реально надані послуги», — йдеться і повідомленні.

Однак, про що саме мова, він не уточнив. Чи це можливість не платити повний тариф, коли температура менше норми, а сміття не вивозиться по графіку, чи щось інше, стане зрозуміло вже після публікації рішення.

Прем’єр також наголосив, що до кінця опалювального сезону комунальні тарифи для населення на електрику, газ і тепло залишаться незмінними.

А це тривожно, бо говорить про те, що вже незабаром тарифи можуть підвищити. Особливо не хотілося б, щоб чепали електрику, бо в минулому році й так ціну дуже сильно підняли.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ЧМ-2018: Россия выигрывает у Египта 3:1. Видео голов

19.06.2018 - 22:04
После нулевого первого тайма, который прошел в относительно равной борьбе, во втором страсти закипели. Сборной Египта после поражения Уругваю нужна только победа, а потому она ведомая своим лидером Салахом пошла ...

Бекхэм поцеловал Элтона Джона: появилось видео

21.05.2018
На Западе вовсю обсуждают поцелуй ...

Полтергейст устроил ДТП (видео)

11.12.2015
Необычное ДТП засняла камера видеонаблюдения ...

ИГИЛ выложил видео казни турецких солдат

23.12.2016
Боевики ИГИЛ разместили в Интернете ...