Уряд затвердив новий порядок перерахунку плати за компослуги

Сьогодні Кабмін затвердив Порядок здійснення перерахунку вартості комунальних послуг із постачання тепла, води та вивозу сміття. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Це чіткий алгоритм, який ґрунтується на принципі «плати за те, що отримав». Для нас важливо, щоб надані комунальні послуги були якісними та відповідали заявленим стандартам. Люди мають бачити, що вони платять за реально надані послуги», — йдеться і повідомленні.

Однак, про що саме мова, він не уточнив. Чи це можливість не платити повний тариф, коли температура менше норми, а сміття не вивозиться по графіку, чи щось інше, стане зрозуміло вже після публікації рішення.

Прем’єр також наголосив, що до кінця опалювального сезону комунальні тарифи для населення на електрику, газ і тепло залишаться незмінними.

А це тривожно, бо говорить про те, що вже незабаром тарифи можуть підвищити. Особливо не хотілося б, щоб чепали електрику, бо в минулому році й так ціну дуже сильно підняли.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

У границы Украины замечено много российских танков: видео

03.04.2018 - 00:19
Известный проукраинский блогер «IgorGirkin», который отслеживает в соцсетях потери российско-террористических формирований на Донбассе, сегодня у себя на странице в Твиттере сообщил о большом количестве танков у границы с Украиной. Он разместил ...

Интернет взорвало видео эволюции купальников на симпатичной обнаженной девушке

26.07.2016
Шикарный трехминутный ролик от портала Mode продемонстрировал, как за ...

В Иерусалиме сошел Благодатный огонь: видео

07.04.2018
Сегодня в 14:17 в Иерусалиме ...

Крыса и спагетти. Смешное видео

23.10.2015
Сколько крысу не корми — ...