Уряд Угорщини знову закликав до «припинення вогню»

Кожен день хтось з керівництва Угорщини робить заяву на користь фашистської Росії. Або прем’єр-міністр Орбан, або очільник МЗС Сійярто, або хтось інший.

Всі ці виступи зводяться до закликів припинити підтримку України зброєю і відмовитися від санкцій проти РФ. Звісно, якщо б цивілізований світ на це погодився, то через якийсь час у нас би зкінчилися ресурси протистояти російській навалі і сучасний фашизм учинив би розправу над цілим народом у центрі Європи.

Владу Угорщини це абсолютно не бентежить. Ба більше. Схоже, що вона в перемозі Путіна зацікавлена, адже шанси самій зберегтися, коли режим в РФ зміниться, не високі. 

Сьогодні глава МЗС Угорщини Петер Сійярто закликав до негайного припинення вогню в Україні та прямих переговорів президентів США і Росії для закінчення війни. Начебто і не існує нашої країни.

Про це він сказав на спільній пресконференції з головою Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаелем Гроссі.

Cійярто відповідав на запитання про окремі виступи президентів США та Росії у вівторок.

«Вони могли б зробити набагато більшу послугу людству, якби вчора поговорили одне з одним», — сказав глава МЗС Угорщини.

«Ця війна має закінчитися негайно. Якщо не буде негайного припинення вогню та мирні переговори не почнуться негайно, можуть виникнути величезні проблеми», — додав він.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Донецке взрываются склады боеприпасов: видео

25.09.2019 - 10:46
Сегодня рано утром в прифронтовом Куйбышевском районе Донецка взорвался склад боеприпасов террористов ДНР (смотри видео и скрины от местных жителей, размещенные в социальных сетях): «Донецк, Куйбышевский район, 7:12, 25/09/2019. пожар ...

В центре Стокгольма прогремел взрыв (видео) (фото)

26.01.2016
По информации шведского издания Expressen, ...

NASA сделало панорамное видео Марса

04.02.2018
Марсоход Curiosity воспользовался отличной погодой ...

Renault Megane на скорости 195 км отправился в полет (видео)

23.09.2015
На днях на автодроме Нюрбургринг ...