Уряд Швеції готується до війни з РФ

Мешканців Швеції закликають підготуватися до можливої війни з Росією. Про це у вівторок, 12 березня, пише Social bites.

Вказується, що уряд уже почав вносити свої пропозиції з цього приводу, зокрема, як захистити громадян країни від ймовірної агресії зі сходу. Повідомляється, що громадянам Швеції вже порекомендували запастися консервами, а також придбати аптечки, рації та портативні фільтри для води.

«Загалом фахівці вважають, що в умовах війни потрібно мати запас продовольства на три місяці», — йдеться у повідомлені. 

У матеріалі вказується, що до кінця 2024 року шведи отримають інструкції, як поводитися в умовах негативного розвитку подій.

Наврядчи до війни дійде. Адже не слід забувати, що Швеція нарешті приєдналася до НАТО і тепер знаходиться під захистом союзників.

Більше того, напад Росії на будь-яку іншу країну вкрай малоймовірний в умовах її війни з Україною — сил не вистачає й на одну війну.

Скоріше за все, влада Швеції перестраховується. В тому числі через ризик перемоги на виборах у США Трампа, який може (що теж не факт) спробувати вивести країну з Альянсу.

Раніше глава Мюнхенської безпекової конференції Крістоф Хойсген заявив, що не можна виключати можливість нападу Росії на країну-члена НАТО.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Украина разгромила Албанию 4:1. Видеообзор

04.06.2018 - 00:47
Сборная Украины, не пробившаяся на чемпионат мира, в этом году играет товарищеские матчи. В воскресенье был сыгран четвертый поединок в сезоне — со счетом 4:1 была бита команда Албании. Встреча прошла ...

ВСУ отработали танковый прорыв с учетом специфики Донбасса: видео

12.06.2018
Военное телевидение Донбасса показало кадры ...

Гройсман показал видео первого полета нового украинского самолета Ан-132

31.03.2017
Премьер-министр Владимир Гройсман с гордостью ...

В Дании взорванная башня упала на библиотеку: видео

07.04.2018
Вчера в Дании в городе Вордингборг ...