Уряд Франції вперше очолив відкритий гей

Президент Франції Еммануель Макрон призначив Габріеля Атталя новим прем’єр-міністром країни. Про це повідомляє BFM TV у вівторок, 9 січня.

Як зазначається, 34-річний Атталь став наймолодшим главою уряду в історії країни.

Попередній «рекорд» належав нинішньому главі Конституційної ради Франції Лорану Фабіусу, який став прем’єр-міністром у 1984-му у віці 37 років.

Атталь був міністром освіти в уряді Елізабет Борн. Відомо, що він перший відкритий гей на посаді глави уряду Франції.

Напередодні Макрон прийняв відставку прем’єр-міністра Елізабет Борн.

Нагадаємо, в липні 2023 року президентом Латвії вперше став відкритий гей Едгарс Рінкевичс. В інавгураційній промові Рінкевичс пообіцяв, що буде виступати за «сучасну й сильну Латвію, за справедливу і чесну Латвію, за добробут людей, за інклюзивне і шанобливе суспільство».

Перед тим, як очолити країну, Рінкевичс майже 12 років був міністром закордонних справ. Він став першим відкритим президентом-геєм не лише в Латвії, а й на території Європейського Союзу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Сети набирает популярность видео, как Порошенко «пригвоздил» российских журналистов прямым ответом на скользкий вопрос

10.07.2016 - 00:42
Кому не понравится жесткая позиция президента твоей страны по вопросу, который вызвал столько слез и горя. Два года в Украине идет развязанная Россией война, в которой полегли тысячи сынов нашей ...

Провал грунта поглотил восемь раритетных Chevrolet Corvette

10.11.2015
Провал грунта в Национальном музее Corvette в ...

Гройсман показал видео первого полета нового украинского самолета Ан-132

31.03.2017
Премьер-министр Владимир Гройсман с гордостью ...