Уряд Британії закликав спонсорів Олімпіади до недопуску росіян

Федерації деяких видів спорту, а головне МОК дуже хочуть повернути до змагань спортсменів з РФ і Білорусі. Для цього вигадуються дивні приводи щодо начебто «спорту поза політикою». Наспрвді ж головний інтерес у грошах, які заробляються спортивними функціонерами на Росії…

Сьогодні боротьбу за те, щоб не дозволити спортсменам з РФ і Білорусі повернутися до великого спорту, не дозволити їм приймати участь у Олімпіаді-2024 в Парижі, ведуть Україна і декілька десятків країн.

В рамках цієї боротьби уряд Британії закликав спонсорів Олімпіади чинити тиск на МОК з метою недопуску росіян.

Як повідомляє The Guardian, уряд Великої Британії звернувся до найбільших спонсорів Олімпіади із закликом чинити тиск на Міжнародний олімпійський комітет у питанні допуску російських та білоруських спортсменів до міжнародних ігор та Олімпіади-2024 у Парижі.

Міністр культури, ЗМІ та спорту Великої Британії Люсі Фрейзер виступила із заявою, в якій звернулася до партнерів МОК, включаючи Coca-Cola, Intel, Samsung та Visa.

«Ми знаємо, що спорт і політика в Росії та Білорусі тісно пов’язані, і ми сповнені рішучості не допустити, щоб влада Росії та Білорусі використовувала спорт у пропагандистських цілях.

Доки наші побоювання та відсутність граничної ясності та конкретних деталей щодо працездатної моделі нейтралітету не будуть розглянуті, ми не згодні з тим, що російським та білоруським спортсменам слід дозволити повернутися до змагань», — йдеться в листі.

В Україні послідовно ведуть роботу щодо недопуску РФ і РБ на ОІ-2024 Жан Беленюк, Володимир Кличко, Олег Верняєв…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Голый фанат Путина выбежал на поле в матче за Суперкубок: видео

09.08.2017 - 15:20
На футбольные поля в разных странах регулярно выбегают бегуны, как правило, голые. Это своего рода эпатаж. Вчера же в Скопье бегун явно преследовал иную цель — политическую. После того, как ...

ВСУ приняли бой с ДРГ террористов возле Песок, видео

22.02.2018
Военное телевидение Украины и волонтерский ...

ЧМ-2018: Россия выигрывает у Египта 3:1. Видео голов

19.06.2018
После нулевого первого тайма, который ...