Ультраправі Ле Пен програли вибори у Франції

У Франції сьогодні ввечері завершилося голосування у другому турі парламентських виборів. Результати екзітполів сенсаційні — ультраправі з першого місця скотилися на третє!

Тим часом перемагають ліві, а партія президента Макрона фінішує другою. Це зовсім інші розклади, ніж прогнозувалося. Ба більше, ліві не мають більшості, а тому всім доведеться домовлятися.

Нагадаємо, після першого туру по Франції пройшли мітинги проти ультраправих, плюс Макрон закликав політсили провести роботу й підтримати у другому турі тих кандидатів, які мають шанси перемогти «лепенівців».

Результати підсумкового туру голосування на дострокових парламнетських виборах у Франції можуть стати розчаруванням для правопопулістського «Національного об’єднання», якому раніше прогнозували перемогу – на першому місці опиняється альянс лівих. Про це свідчить прогноз Elabe на замовлення BFMTV, RMC і La Tribune Dimanche. Схожі результати прогнозує також Ifop.

«Національне об’єднання» Ле Пен-Жордана Барделли, якому останні соцопитування прогнозували першість і навіть абсолютну більшість, може опинитися на третьому місці та отримати у парламенті від 115 до 150 місць. 

На першому місці опиняється альянс лівих сил «Народний фронт», вони можуть отримати у Національній асамблеї 175-205 місць. Для абсолютної більшості необхідно здобути 289 мандатів.

На другій позиції опинився блок пропрезидентських сил «Разом», їм прогнозують від 150 до 175 місць. 

Прогноз Ifop дає лівим від 180 до 215 місць, блоку «Разом» – 150-180 місць, «Національному об’єднанню» – від 150 до 150 мандатів.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Володимир Мостовий і Валерій Іванов – про журналістику в умовах війни

14.07.2016 - 12:12
Володимир Мостовий, голова Комісії з журналістської етики, Валерій Іванов, Президент Академії Української преси. У студії ТРК «Вінниччина» говоримо про таке: «маємо два твердження; перше, що солдата ЗСУ ( наприклад, із ...

Гармаш принес «Динамо» победу над «Зарей»: видео гола

14.04.2017
Киевское «Динамо» после двух побед ...

Ярмоленко, Кучер и Луческу дисквалифицированы (видео)

06.05.2016
Сегодня Контрольно-дисциплинарный комитет Федерации футбола ...