Укрзалізниця відновила рух поїздів через Вінницю

Через ракетний обстріл об’єктів у західній частині Хмельницького 13 травня рух потягів там було зупинено. Поїзди курсували у напрямку Львова обхідним шляхом через Шепетівку, оминаючи зокрема Вінницю. Тепер Укрзалізниця отримала дозвіл на відновлення руху ділянкою колії на Хмельниччині, яку було закрито для пасажирських поїздів. Отже «залізнична» Вінниця повертається до звичного ритму.

Про це повідомляє «Укрзалізниця». 

«Усі наступні рейси поїдуть своїми традиційними маршрутами, у тому числі через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль. Для підстраховки рейсів, які вже в дорозі за зміненим маршрутом, до кінця доби наші додаткові електропоїзди для «резервних» пересадок продовжать курсувати за розкладом», — йдеться у повідомленні..

Якщо виникають запитання, УЗ на зв’язку 24/7 через застосунок (який, до речі, варто встановити хоча б заради оперативних сповіщень), а також за номером 0800503111.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице двое парней спрыгнули с моста в реку, видео

10.01.2021 - 16:27
В Виннице двое парней ради хайпа разделись и прыгнули с Центрального моста в речку Южный Буг. И это при том, что на дворе хоть и не лютуют морозы, но все ...

Под Донецком с утра бои. У ДНР потери в технике: видео

09.05.2017
Вчерашние вечерние сообщения местных жителей ...