Укроборонпром проведе льотні випробування вітчизняних БПЛА

Державний концерн Укроборонпром повідомляє про черговий етап випробувань БПЛА.

На безпілотник нанесли слова з Біблії: «Аз воздам».

«За дорученням начальника Генерального штабу готуємося до льотних випробувань під дією РЕБ. Погода з одного боку стає проблемою, з іншого є додатковою перевіркою для комплексу. Свого роду краш-тестом. І так, йдеться не про одну пташку. І так, «Аз воздам» — не назва. Місія», — зазначають в Укроборонпромі.

Нагадаємо, ще 17 жовтня Укроборонпром відреагував на атаки росіян ударними дронами. Нижче наводимо текст звернення оборонного концерну.

«Дальність — 1000 км, вага бойової частини — 75 кг. Завершуємо розробку. Сьогодні Київ вкотре зазнав ударних безпілотників «Герань-2», відомих як «Шахед-136». Більшість ворожих БПЛА були успішно знищені. На жаль, не усі. ЗСУ перемагають на полі бою, тому атаки повітряними «мопедами» – ніщо інше, як агонія російської федерації. Залякування, терор громадянських мирних людей – їх низовинні методи. Росіяни не зламають ні наші плани, ні наш дух. Укроборонпром працює у посиленому режимі з моменту повномасштабного вторгнення. Ми практично нічого вам не розповідаємо (так треба, повірте), але це «нічого» успішно працює на полі бою, а ще деяке «нічого» постійно проходить успішні випробування. Ви скажете, цього замало. Згодні, тому вважаємо за краще працювати 24/7, ніж заповнювати медіапростір гучними заявами».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Кандидата в президенты облили водой в прямом эфире: видео

08.02.2019 - 20:10
Сегодня в прямом эфире телеканала ZIK в пятницу, 8 февраля, народный депутат из группы «Воля народа» Сергей Шахов вылил стакан воды в сторону оппонента, экс-главы Государственной фискальной службы Украины Романа ...

Разрушительный торнадо в США не утихает (видео)

27.12.2015
Над американским континентом продолжает бушевать ...