Укрнет повідомив причину зникнення сайту

Сьогодні вночі перестав працювати потужний український агрегатор новин Укрнет. Як з’ясувалося, причина не у хакерській атаці чи проблемі з серверами.

Ресурс був відключений реєстратором доменних імен. Про це повідомляє сторінка Укрнет у Телеграмі. Нижче наводимо текст звернення:

«Домен UKR.NET із невідомих причин був відключений реєстратором доменних імен

Сьогодні вночі, о 01:35, реєстратор доменних імен Network Solutions, раптово і без будь-яких попереджень заблокував домен ukr.net. В результаті інтернет-користувачам стали недоступні стрічка новин UKR.NET та електронна пошта @UKR.NET.

Вирішити проблему через службу підтримки реєстратора не вдалося. Сподіваємось, що ми зможемо отримати більше інформації та з’ясувати причини й обставини блокування з початком робочого дня офісу американської компанії-реєстратора.
Також звернулись з проханням по допомогу до надзвичайного і повноважного посла України в США Оксани Маркарової.

Нам прикро, що мільйони українських користувачів, які щодня читають новини на порталі UKR.NET та користуються поштою @UKR.NET, не можуть цього зробити зараз. Ми робимо все можливе, щоб відновитись. В цьому нам допомагають багато небайдужих людей.

Ми впевнені – ці складнощі тимчасові, і незабаром пошта @UKR.NET і новинна стрічка на порталі UKR.NET знову запрацюють».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео из Иерусалима, где сошел Благодатный огонь

15.04.2017 - 14:59
В Иерусалиме в храме Гроба Господнего сошел Благодатный огонь. Теперь его повезут по столицам стран восточного обряда, чтобы успеть до Пасхи. Десятки тысяч христиан с утра собрались в храме Гроба Господня, ...

Под Печерским судом снова неспокойно, — произошли потасовки

02.07.2016
Как известно, Командира Надежды Савченко ...

Винница с высоты птичьего полета

11.11.2015
Максим Крячко и Андрей Кучеренко ...