Український «Су-27» знищив будівлю з окупантами
Винищувач «Су-27» Повітряних сил Збройних сил України на одній з південних ділянок фронту (Запорізька чи Херсонська області) американською високоточною керованою авіаційною бомбою «GBU-62» знищив багатоповерховий будинок зі штабом і великим скупченням живої сили російських окупантів.
Про це з посиланням на наших захисників розповів військовий Телеграм-канал «Соняшник», який спеціалізується на авіаційній тематиці та адмініструється профільними спеціалістами:
«Засобами розвідки було виявлено місце великого скупчення живої сили ворога, виявлено розгортання КП, облаштування засобів та сил. Наші Аси завдали удару в підвал будинку, в результаті частина конструкції будівлі була знищена, підвал завалено».
Оприлюднене відео складається з двох частин. В першій показано, як літак запускає КАБ. В другій, відзнятий розвідувальним безпілотним літальним апаратом, оператори якого вистежили «жирну» ціль та скоригували влучний удар по ній, зафіксоване пряме влучання в будівлю.
Подпишитесь на новости
























