Український співак анонсував три концерти у РФ

Український співак, вокаліст гуртів ТОКІО, МАЧЕТЕ Ярослав Малий, який замовчує повномасштабну війну на території своєї країни, оголосив про концерти в Росії. Про це він повідомив на своїй сторінці в Instagram. Його мотивація схожа на маячню психічно хворої людини. Так це, чи ним рушить просто якась спрага до наживи, сказати важко. Можливо, й те і інше.

Зокрема, уродженець Кривого Рогу записав відеозвернення, в якому анонсував одразу три концерти в країні-агресора і запросив на них «всіх, у кому є любов» і «хто несе її, як смолоскип, крізь темряву цього світу».

«Нам з дитинства кажуть, що цей світ такий, який він є. Ми маленькі люди і не можемо його змінити. Що ненависть, страх, агресія — це нормально. Це не так, все в наших силах. Ми будівельники всесвіту і митці… Ми крок за кроком, пісня за піснею, цеглинка за цеглиною будуємо храм єдності, любові, чистоти, гідності… Хто розуміє мене, тому мені нічого більше сказати… А хто не розуміє, значить, просто не час. Я знаю одне, що ми знаємо, що ми робимо. Нам час прокидатися, ми потрібні одне одному. Це єдина причина, через яку ми робимо концерти. До зустрічі, сестри, брати. У нас все вийде», – заявив він.

Варто зазначити, що Ярослав Малий активно чистить під своїм постом гнівні коментарі від українців. Тому там можна помітити лише безліч схвальних відгуків від росіян.

Також зрозуміло, що цей персонаж не сприймається владою фашистської Росії як загроза. Бо не може будь-який український артист зараз поїхати в Росію з концертами. Йому там не дозволять виступати, в кращому для нього випадку. А скоріше за все, заарештують. 

Ярослав Малий же виглядає для Москви як корисний ідіот.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Миллиардер Ричард Брэнсон опубликовал видео руин своего дома после урагана

11.09.2017 - 20:50
Стихия не щадит ни богатых, ни бедных. Британский бизнесмен, миллиардер и основатель Virgin Group Ричард Брэнсон стал бездомным. Ураган Ирма разрушил его роскошный особняк, расположенный на частном острове Некер. Ричард ...

Видео фантастического гола Диего Перроти в ворота «Виктории»

25.11.2016
В матче Лиги Европы «Рома» выиграла ...

Вокруг базы НАТО в Турции пытаются разжечь скандал

31.07.2016
Со ссылкой на турецкое издание ...