Українські спецслужби знищили «Су-34» у Челябінську

Минулої ночі на аеродромі «Шагол» у Челябінську (приблизно 1666 кілометрів до найближчої вільної української території) згорів винищувач-бомбардувальник «Су-34» російських окупантів.

Про це з посиланням на анонімне джерело в українських спецслужбах повідомило видання «Українська правда», вказавши, що за знищенням літака стоїть Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

У «Фейсбуці» і «Телеграмі» ГУРМОУ на момент написання цих рядків нічого про цю подію не вказувалося. Але можна не сумніватися, що «злив» інформації нашим колегам був санкціонованим (не узгоджену інформацію такого характеру УП не стала б публікувати, — ред.)

Тим часом Генеральний штаб Збройних сил України сьогодні повідомив, що з початку широкомасштабного вторгнення ворог втратив 329 літаків. Однак він враховує лише ті, що були знищені в ході бойових дій в Україні та біля неї.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Избиение нардепа Левченко и ответка его друзей: видео

09.03.2018 - 21:25
Блогер Андрей Дзиндзя разместил у себя в Твиттере видео, как в Киеве соратники нардепа от «Свободы» Левченко избили молодых людей, якобы причастных к избиению самого парламентария. «Серед «свободівців» є багато ...

Взрывы и пожар на складах боеприпасов в Сватово (видео)

30.10.2015
В четверг вечером в городе Сватово ...